خلاصه کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری

امتیاز 4.33 ( 3 رای )
خلاصه کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
19mb
نویسنده
دسته بندی
7,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

خلاصه کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری

کاربران گرامی ، همانطور که می دانید اصول و فلسفه تعلیم و تربیت یکی از درس های تربیتی مهم و ضروری متقاضیان حرفه معلمی است. در توصیه نامه بین المللی یونسکو، فلسفه تعلیم و تربیت به عنوان یکی از مواد درسی ضروری آنها لحاظ شده است. معلمان، کلیدی ترین عنصر یک نظام تعلیم و تربیت هستند. اهمیت و جایگاه و نقش معلم در تعلیم و تربیت تا آن جاست که برخی معتقدند “معلم کارایی و کفایت او، آیینه تمام نمای کفایت و کارایی هر نظام آموزش و پرورش است”.

جزوه و خلاصه کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت دکتر علی شریعتمداری

در قالب pdf که شامل یک جزوه که مربوط به قسمتهای مهم و کلیدی کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت می باشد و شامل ۶ فصل کتاب می باشد با فرمت pdf در ۴۸ صفحه و جزوه درس اصول و فلسفه تعلیم و تربیت در ۲۸ صفحه بهمراه جزوه دیگری از کتاب اصول فلسفه شریعتمداری و نقیب زاده و گوتگ در ۶۸ صفحه و همچنین ۵ فصل اول کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت دکتر علی شریعتمداری در ۱۰۸ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا با آمادگی بیشتر در جلسه آزمون حاضر شوید.

جزوه و خلاصه کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت دکتر علی شریعتمداری مرجع کامل و منبع اصلی درس اصول و فلسفه تعلیم و تربیت

بخشی از متن جزوه :

اصول تعلیم و تربیت از نظر نگارنده

اصول تعلیم و تربیت از نظر نگارنده مفاهیم ، نظریه ها و قواعد نسبتا کلی است که در بیشتر موارد صادق است و باید راهنمای مربیان ، معلمان ، مدیران ، اولیا فرهنگ و والدین دانش آموزان در کلیه اعمال تربیتی است.

باید توجه داشت که تعلیم و تربیت غیر از روانشناسی است همانطور که جامعه شناسی و مطالعات فرهنگی با تعلیم و تربیت فرق دارند. تعلیم و تربیت از رشته های مختلف روانشناسی مثل روانشناسی رشد روانشناسی یادگیری ، روانشناسی مربوط به دوران بچگی یا روانشناسی بلوغ استفاده می کنند.اصولی را که روانشناسان بزرگ در این موارد پیدا می کنند مبنای کار و فعالیت تربیتی خود قرار می دهد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

4 پاسخ به “خلاصه کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری”

دیدگاهتان را بنویسید