آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان (جزوه و نمونه سوال)

آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان (جزوه و نمونه سوال)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
7mb
نویسنده
تاریخ انتشار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
دسته بندی
تعداد بازدید
366 بازدید
6,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان (جزوه و نمونه سوال)

کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه و خلاصه درس آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان منبع: مبارزه نوجوانان با عادتهای فکری منفی نویسنده: آلورد وموگرات ترجمه: حسین زارع و سوسن علیزاده فرد بهمراه نمونه سوالات ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه کلیدی به شرح ذیل می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.

محتویات محصول:

pdf آموزش تفکر به کودکان(مبارزه نوجوانان با عادت های فکری) در ۱۴۸ صفحه

جزوه آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان (مطالب ارایه شده در ده جلسه)

نمونه سوالات اموزش تفکر به کودکان ونوجوانان با کد درس ۱۲۱۱۶۱۸(به روزشده تانیم سال اول ۹۷_۹۸)

رشته علوم تربیتی مخصوص ورودی های ۹۵ و بعد ان

بخشی از متن جزوه:

ضرورت آموزش تفکر به کودکان

از دوره یی که ما در آن قرار داریم تحت عنوان عصر اطلاعات و دانایی یاد می کنند. با نگاهی به گذشته در میاییم بشر تاکنون دو دوره دیگر را نیز پشت سر گذاشته است: دوره اول دوره کشاورزی است. در این دوره نیروی کار بدی است و استفاده بشر از دانش خود بسیار محدود و جزئی و منبع اصلی این عصر کارخانه ها بودند. در دوره کنونی که عصر فرا صنعتی است، نیروی کار عمدتأ خبره و افراد ماهر هستند. بنابرین پایه و اساس این عصر، دانش و دانایی است.

متناسب با عصر کنونی یکی از مهمترین اهدافی که باید دنبال شود، پرورش قدرت تفکر افراد جامعه است چرا که در عصر حاضر آنچه انسان را قادر می سازد تا خود را با پیشرفت های بشری همگام سازد و به سلاح علم، هنر، اخلاق و معنویت مجهز شود و توانایی حل چالشهای پیش رو را داشته باشد پرورش قدرت فکری اوست. با این وجود در غالب موارد, سبک های آموزش در دوران کودکی بگونه ای است که بخوبی توانایی های ذهنی را پرورش نمی دهد و کودکان را واجد تفکر نقاد و خلاق نمی کند و به همین دلیل، آنان در این دوران, از مهارتهای زندگی که براساس قدرت تمییز شکل می گیرند، برخوردار نیستند. این امر از آنرو است که مربیان و والدین از شیوه های سنتی برای آموزش کودکان بهره برده اند.

در این شیوه آموزشی، حفظ کردن مطالب اهمیت دارد؛ حال آنکه حفظ کردن مطالب و انباشتن ذهن از مجموعه های وسیعی از اطلاعات، گونه ای مهارت فکری کم ارزش و سطحی را به کودکان ارائه میدهد…

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید