جامع ترین جزوه درس اصول عکاسی و فیلمبرداری

جامع ترین جزوه درس اصول عکاسی و فیلمبرداری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
18mb
نویسنده
دسته بندی
12,000 تومان 9,800 تومان٪18 تخفیف

جامع ترین جزوه درس اصول عکاسی و فیلمبرداری

دانشجویان و کاربران گرامی، محصول مورد نظر باکیفیت ترین و جامع ترین جزوه درس اصول عکاسی و فیلمبرداری می باشد که با فرمت PDF در ۳۹۷ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

جلسه اول

جایگاه تصویر عکس/فیلم در تکنولوژی:

۱. ارزش یک تصویر برابر با هزار کلمه سرعت یادگیری

منظور این است که تصویر از لحاظ مباحث بعد شناختی ما خیلی خیلی خوب مچ شده و رسانه خوبی است که از لحاظ پردازش شناختی سرعت مان خیلی بالاتر است نسبت به زمانی که یک مطلبی به صورت کلمات به ما منتقل بشود.

ما با تصویر انگار داریم جزئیات بیشتری را می بینیم،روابط را همزمان می بینیم یعنی عناصر تشکیل دهنده آن عکس،روابط عناصر،ایده ای که به ما می دهد حتی برخی از آنها مفهومی است و مستلزم این است که ما توجه بیشتری بکنیم، پردازش بیشتری داشته باشیم ولی درکل تصویر برای پردازش و سرعت پردازش و حتی عمق پردازش نسبت به کلمات در برخی از موقعیت ها فوق العاده ارزشمند تر است. بنابراین یک رسانه ای است که در یادگیری بسیار می تواند موثر باشد ما نیاز داریم که بدانیم تصاویر را چگونه خلق کنیم،پس ما باید مقداری از عکاسی بدانیم ودر آموزش عکاسی کنیم.

۲. بهبود حس زیباشناختی یادگیرندگان

در سالهای اولیه تاکید ویژه ای به این داریم و معتقد هستیم هرچه حس زیبایی شناختی بهتر باشد روی کیفیت زندگی ورفتار دانش آموزان ما به عنوان شهروندان آینده بسیار تاثیر گذار است، اگر افراد حس زیبایی شناختی خوبی داشته باشند خانه خودشان را هر طور نمیسازند،در بالکن خانه راحت لباس پهن نمی کنند که نما را به هم بریزند (بعد اجتماعی)
حس زیبایی شناختی از بعد فردی هم بین افرادی که حس زیبایی شناختی دارند با افرادی که ندارند وجود دارد و این افراد را به عنوان افراد خوش سلیقه می شناسیم که دارای ذوق هنری بیشتری هستند. تصویر می تواند به عنوان محرک خوبی برای بهبود حس زیبایی شناختی باشد….

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.