جامع ترین فایل pdf اخلاق در مشاوره و روانشناسی

جامع ترین فایل pdf اخلاق در مشاوره و روانشناسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
41mb
نویسنده
دسته بندی
35,000 تومان 20,000 تومان٪43 تخفیف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل pdf اخلاق در مشاوره و روانشناسی (مبانی و اصول) منبع درس اخلاق حرفه ای در روانشناسی بالینی می باشد که با فرمت پی دی اف تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

فایل حاضر شامل ۱۱ فصل هست که در آن سعی شده مبانی نظری، قانونی، حقوقی و نظارتی اصول اخلاقی در خدمات روان‌شناسی و مشاوره و تعهدات روان‌شناسان و مشاوران، تشریح شود.

فهرست فصول جامع ترین فایل pdf اخلاق در مشاوره و روانشناسی :

فصل اول:

اهمیت و ضرورت اخلاق حرفه ای

فصل دوم:

مسائل اخلاقی و قانونی

فصل سوم:

ارزش ها

فصل چهارم:

تصمیم گیری اخلاقی

فصل پنجم:

راز داری

فصل ششم:

رابطه دو گانه

فصل هفتم:

حقوق مراجعان

فصل هشتم:

صلاحیت مشاور

فصل نهم:

آموزش مشاور

فصل دهم:

نظارت مشاوره ای

فصل یازدهم:

مقایسه نظام نامه های اخلاق حرفه ای

انسان به صورت ذاتی موجودی اجتماعی می باشد و به برقراری ارتباط با دیگران گرایش دارد. شخصت اجتماعی و فردی انسان نیز در بستر  همین ارتیاطات شکل می گیرد و کامل می شود. یعنی جهان بصورت خودکار مدرسه است برای یادگیری انسان که به صورت خودکار بستر رشد انسان ها را فراهم می نماید.

بهره گیری از تجربه و افکار و اندیشه افراد دیگر از آثار و نشانه های انسانهای هوشمند و باخرد می باشد. تمامی انسانهای خردمند به نظرات و دیگاه های انسانهای متخصص و صاحب نظر نیاز دارند و به آنها توجه می نمایند.

مشاوره یعنی بهره گیری از اندیشه انسان های متخصص و حرفه ای و صاحبنظر برای یافتن بهترین راه. زیرا گذر از موانع، شرایط سخت و موانع و حفظ نشاط و بهداشت روان از مهمترین اهداف تعالی می باشد.

آسیب پذیری اجتماعی، کژروی ها و اختلالات رفتاری ریشه در خلاء عاطفی و ناامنی روانی دارند. تکرار و ادامه دار شدن خلاء عاطفی و ثبات ناامنی درونی و چنین مشکلاتی ناشی از عدم توانایی فرد در مقابله با فشارهارهای درونی و اتخاذ شیوه هایس درست در حل مشکلات می باشد.

مبانی نظری، حقوقی و اصول اخلاقی به طور جامع در این کتاب برای ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره گنجانده شده است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.