دانلود پاورپوینت مصالح نوین

روانشناسی صنعتی سازمانی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
24mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

دانلود پاورپوینت مصالح نوین

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت مصالح نوین می باشد که با فرمت ppt در ۱۱ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود پاورپوینت مصالح نوین:

مصالح نوین در معماری

شکل جدید بناهای امروزی که متناسب با نیازهای بشر امروز است تنها به دلیل طراحی متفاوت نیست بلکه شکل اجرا و نوع مصالح به کاررفته دربناها نیز متفاوت بودن بناهای امروزی تاثیر بسیاری دارند بشر امروز وارد دوران جدیدی از زندگی خود شده است و به همین خاطر نیز نسبت به بسیاری از مسائل حساس تر از قبل عمل می کند نگاه جدید انسان ها به حفظ محیط زیست و صرفه جویی درمصرف انرژی حاصل این دیدگاه جدید است علاوه براین مصالح درهرطراحی اصول عقلی را هم بخوبی  به نمایش می گذارند.

سر آغاز نیاز به مصالح ساختمانی نوین

در اعصار مختلف همواره نیاز به مسکن جزء دغدغه های بشری بوده است. با گذشت زمان و افزایش تصاعدی جمعیت، به تبع نیاز انسان به مسکن و به طور کلی “ساختمان” نیز افزایش یافته است. در چنین دوره ای که تکنولوژی بر همه جوانب زندگی انسان تاثیر گذار است، دیگر روش های قدیمی تهیه و استفاده از مصالح ساختمانی رو به منسوخ شدن رفت و وارد مرحله جدیدی از پیدایش خود شد. این نوع از مواد جهت جلوگیری از هدر رفت زمان اجرا، پیشگیری از سنگین شدن سازه های به کار رفته در ساختمان، کاهش عمر مفید مصالح ساختمانی، عدم مقاومت لازم در برابر زلزله و هر نوع تنش و دیگر علل مطرح گشته است. پس از تمامی موارد ذکر شده نیاز به شروع تولید مصالحی با پوشش تمامی مشکلات همتای سنتی خود، افزایش یافت و به تدریج فرآیند تولید پدیده ای به نام “مصالح ساختمانی مدرن” شکل گرفت…

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.