پاورپوینت با موضوع نرم افزار ERP

روانشناسی صنعتی سازمانی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
15,000 تومان 7,800 تومان٪48 تخفیف

دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل دانلود جامع ترین و باکیفیت ترین تحقیق پاورپوینت درس مبانی مدیریت با موضوع نرم افزار ERP می باشد که با فرمت ppt در ۱۱ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت با موضوع نرم افزار ERP شامل:

تاریخچه نرم افزار  ERP

نحوه عملکرد نرم افزار ERP

مزایای استفاده از نرم افزار ERP

معایب استفاده از نرم افزار ERP

پنج فرآیندی که آژانس های مسافرتی با ERP به صورت خودکار اداره می کنند:

صورت حساب

گزارش‌ها و هشدار‌ها

مدیریت محدودیت اعتباری

تاریخچه نرم افزار  ERP

گارتنر اصطلاح “برنامه ریزی منابع سازمانی” را در سال ۱۹۹۰ اختراع کرد. این نرم افزار توسط برنامه‌ریزی مورد نیاز مواد (MRP) به کار خود ادامه داد تا این‌که توسط مهندس IBM جوزف اورلیکی، به‌عنوان سیستمی برای محاسبه مواد و اجزای مورد نیاز برای تولید یک محصول گسترش پیدا کرد.

در سال ۱۹۸۳، الیور وایت، کارشناس مدیریت، نسخه جدیدی از MRP با نام MRP II را ایجاد کرد که روند برنامه‌ریزی را با استفاده از روش یکپارچه‌سازی برنامه‌ریزی عملیاتی و مالی گسترش می‌داد. MRP II فرایندهای دیگر تولید، مانند طراحی محصول و برنامه‌ریزی ظرفیت را اضافه کرد. ERP به‌عنوان نسخه‌ای از دل MRP II پدید آمد و دامنه فعالیت خود را برای پوشش فرایندهای کسب‌و‌کار مانند حسابداری، منابع انسانی و مدیریت زنجیره تأمین گسترش داد که همگی از یک پایگاه داده واحد و متمرکز مدیریت می‌شوند.

نرم افزار ERP با دارا بودن مجموعه‌ای در حال رشد از برنامه‌های مهم کسب‌و‌کار، مانند هوش کسب‌وکار، اتوماسیون فروش و اتوماسیون بازاریابی، گسترش یافته است. این در حالی است که MRP و MRP II برای صنعت تولید اعمال می‌شوند. امروزه، نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی توسط طیف گسترده‌ای از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نرم افزارهای ERP را با نامهای متداول برنامه ریزی منابع سازمان، نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان، مدیریت برنامه ریزی منابع سازمان، نرم افزار مدیریت برنامه ریزی منابع سازمان و غیر متداول سیستم ERP، سامانه ERP، نرم افزار جامع، نرم افزار جامع سازمانی، سیستم جامع، سیستم یکپارچه، نرم افزار یکپارچه، برنامه ERP، نرم افزار جامع سازمانی نیز می‌خوانند. در ایران نیز چند شرکت توسعه دهنده ERP ایرانی (نرم افزار ERP ایرانی) فعال هستند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.