پاورپوینت سازه های متحرک

پاورپوینت سازه های متحرک
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

پاورپوینت سازه های متحرک

دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل ، پاورپوینت سازه های متحرک Deployable Structures می باشد که در قالب ppt در ۱۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

بخشی از متن پاورپوینت :

مقدمه

در سالهای اخیر سرعت رشد صنایع و علوم و فنون نسبت به گذشته بصورت تصاعدی افزایش یافته و به همان نسبت نیز تغییرات درعرصه استانداردها، عملکردها، کاربریها و غیره بیشتر عیان گشته است . این امر بیانگر آنست که معماری امروز نیازمند تغییرات و پویایی بیشتری نسبت به گذشته است و بنظر میرسد که ساختمانهای جدید، باید متنوع تر، انعطاف پذیرتر و قابل انطباق با هر گونه تغییرات احتمالی آینده باشند که این امر تمهیداتی را در طراحی و بخصوص در سازه می طلبد . با نگاهی به گذشته میتوان دریافت که انسان چگونه با خلق اولین و ابتدایی ترین ساختار متحرک با مشکلات زندگی خود کنار آمد و خانه های متحرک و شهرسازی انعطاف پذیر را برپایه نیازهای خود چنان طراحی کرد که بتواند از آن در آینده نیز بهره گیرد . این متحرک سازی حتی در پل سازی نیز حضور یافت و بدین ترتیب قابلیت انطباق با نیازهای آینده را دارا شد.

پیشینه سازه های متحرک

مصریان باستان این سیستم را در صندلی های تاشو به کاربرده و جوامع مغول خیمه های کروی و قابل انتقال خود را بااستفاده از شبکه های از مفتولهای چوبی توسط مفصل های قیچیدار به هم متصل می ساختند. مخترعان عصر رنسانس مانند لئوناردو داوینچی آنها را در دستگاه ها و پل های متحرک و چترها به کار می بردند. یکی از افرادی که برای اولین بار به این موضوع علاقه مندی نشان داد، باک مینستر فولر بود که مفهوم مربوط به قابلیت بازشدن سازه ها را به عنوان بخشی از تئوری خود مطرح کرد. بعد از او امیلیو پرز پینرو از پیشگامان ساخت گنبدهای بازشونده، با استفاده از سازه های متحرک تئاتری با این قابلیت را طراحی کرد.

فهرست :

مقدمه

پیشینه سازه های متحرک

کاربردهای سازه متحرک

نمونه های موردی

انواع سازه های چادر

مزایای سازه های فضاکار بازشو و جمع شونده

موارد استفاده

انواع سیستم های بازشووجمع شونده

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.