پاورپوینت فصل چهارم کتاب پژوهش روایی دانشگاه فرهنگیان

روانشناسی صنعتی سازمانی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
20,000 تومان 10,000 تومان٪50 تخفیف

دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل دانلود جامع ترین پاورپوینت فصل چهارم کتاب پژوهش روایی اصول و مراحل دانشگاه فرهنگیان (تحلیل داده های روایی و ارزشیابی آن) می باشد که با فرمت ppt در ۲۷ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت فصل چهارم کتاب پژوهش روایی دانشگاه فرهنگیان:

۴- تحلیل داده های روایی و ارزشیابی ان

پژوهش کیفی، فرایندی استقرایی از جزیی به کلی را طی می کند، فرایندی که در فضایی طبیعی و غیر آزمایشگاهی صورت می گیرد. باید بدانیم الگویی که بتوان تحلیل کیفی داده ها را به راحتی انجام داد، وجود ندارد، گرچه می توان راهنمایی های کلی به محققان برای تحلیل داده ها ارائه داد، ولی این کار بیش از هر چیز بر خلاقیت محقق متکی است. در واقع، تحلیل کیفی داده ها پیچیده ترین رازآلودترین، دشوارترین و مهمترین جنبه تحقیق کیفی است که نیازمند خبرگی است و شخص واجد شایستگی مجاز به انجام آن است.

تحلیل داده های پژوهش کیفی و از جمله پژوهش روایی به دو صورت انجام میشود. راه نخست؛ مشخص کردن تم ها یا عناوین اصلی در داده ها است راه دیگر؛ بیان مطالب در شکل داستان است. در شیوه نخست؛ مشخص کردن ایده ها، عناوین یا تم هاست. در این روش داده ها را نظم می دهیم و پالایش می کنیم. روش کدگذاری و طبقه بندی شیوه ای است که کار نظم بخشی و طبقه بندی را آسان می کند. رویکرد دیگر تحلیل، استفاده از داستان یا روایت است. در این تحلیل از داستان به عنوان روشی ساختارمند برای انتقال اطلاعات استفاده می شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.