کامل ترین مجموعه آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine

کامل ترین مجموعه آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine
نوع فایل
pdf+word+ppt
حجم فایل
8mb
نویسنده
دسته بندی
11,900 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

کامل ترین مجموعه آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine

کاربران گرامی ، محتوای این فایل مجموعه کامل و عالی آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول بی نظیر را برای اولین بار از وبسایت ما دریافت و دانلود نمایید.

این مجموعه شامل فایل های زیر است:

  1. آموزش دیتاماین با فرمت: Word ، تعداد صفحه: ۱۲۵
  2. راهنمای استفاده از نرم افزار Datamine 3 (ورود داده ها و مدلسازی بلوکی) با فرمت: PDF ،تعداد صفحه: ۷۲
  3. مقدمه ای بر یادگیری نرم افزار دیتاماین با فرمت: PowerPoint ، تعداد اسلاید: ۶۳
  4. Database نرم افزار جهت آموزش (assays,collars,surveys,conture,geology)

کامل ترین مجموعه آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine

امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آموزشی نرم افزار Datamine

در این مجموعه به ترتیب به شرح مواردی همچون آغاز کار با این نرم افزار، واردکردن داده های زمین شناسی، ترکیب کردن اطلاعات زمین شناسی با یکدیگر، نحوه محاسبه آمار گمانه ها، نمایش و رسم مقاطع، نمایش گمانه ها به همراه جزئیات مربوط به آن، مدلسازی دیجیتالی منطقه، نحوه ایجاد و ویرایش استرینگ ها، متصل کردن استرینگ ها و تشکیل وایرفریم، تفسیر پیکره کانسار، زمین آمار و مدل بلوکی، نحوه ارزیابی مدل بلوکی، ایجاد مدل باطله، ترکیب و ادغام مدل بلوکی ماده معدنی با مدل باطله و در نهایت نحوه طراحی پیت و جاده معدن به همراه کلیه جزئیات و تصاویر مربوطه پرداخته شده است.

DATAMINE می تواند با عکس های طبیعی که از معدن گرفته شده است کار نماید. این نرم افزار توانایی آن را دارد که با دریافت اطلاعات گمانه های اکتشافی و تجزیه تحلیل آنها و با توجه به توزیع عیار ماده معدنی مورد نظر ،محدوده توده ماده معدنی را مشخص کرده وطرح استخراجی مناسب با آن توده ماده معدنی را ارائه دهد.امکان محاسبات زمین آماری نیز در این نرم افزار وجود دارد.بنابر این می توان بطور خلاصه به مهمترین کاربردهای این نرم افزار به شرح ذیل اشاره نمود:

طراحی وزمان بندی تولید در معادن روباز ،تعیین پیت نهایی معدن، تعیین push back ، بهینه سازی stock pil و….این نرم افزار قابلیت بسیار بالایی در طراحی دارد و از فضای گرافیکی بسیار مناسبی برخوردار است. به عبارتی این نرم افزار جوابگوی بسیاری از نیاز های مهندسی در بخش تحلیل، طراحی و برنامه ریزی می باشد. به همین دلیل علی رغم قیمت بالا کاربرد گسترده ای پیدا کرده و به نرم افزاری عمومی تبدیل شده است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.