دانلود گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی

دانلود گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی
نوع فایل
word
حجم فایل
121kb
نویسنده
دسته بندی
8,000 تومان 5,000 تومان٪38 تخفیف

دانلود گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی

کاربران گرامی ،محتوای این فایل کامل ترین و بهترین گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته تحصیلی: علوم تربیتی ویرایش جدید می باشد که با فرمت word در ۳۳ صفحه با کیفیت عالی تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد.

دانلود گزارش نهایی کارورزی ۳ رشته علوم تربیتی

چکیده فصول:

فصل اول)

معرفی مدرسه و  محل کارورزی :

در این فصل به بیان اهمیت درس کارورزی در ایران و تاریخچه آن اشاره شده است همچنین موقعیت فیزیکی مدرسه در این فصل آمده است.

فصل دوم )

کنش پژوهی  :

پژوهش دانشجو در مورد فرآیند یادگیری خودش است، دانشجو می خواهد عمل حرفه ای خودش را بهبود ببخشد. در کنش پژوهی موضوع مطالعه و عمل، خودش است.

کنش پژوهی فردی

مرحله اول

اینجانب ….دانشجوی رشته علوم تربیتی …. به شماره دانشجویی …. در تارخ ۶/۷/۱۳۷۳ در یک خانواده فرهنگی و مذهبی به دنیای مادی چشم گشوده و به همراه دو خواهر به ادامه زندگی پرداختم . شروع آموزش برای بنده در مقطع دبستان به سال تحصیلی ۸۱-۱۳۸۰ برمیگردد که در مدرسه طالقانی شهرهشترود حضور پیدا کرده و تا پایان پایه پنجم نیز در این حوزه آموزشی زیر نظر اساتید مجربی ادامه تحصیل دادم.ازسال ۸۶-۱۳۸۵ وارد مدرسه شهید شمشیری شده و پایه راهنمایی را نیز در این حوزه آموزشی به پایان رسانیدم. سال ورود به پایه دبیرستان مصادف شد با سال تحصیلی ۸۹-۱۳۸۸ که بنده در مدرسه امام خمینی(ره) حضور یافتم.

با پایان سال اول دبیرستان برای ادامه تحصیل رشته مورد علاقه خود یعنی علوم تجربی را انتخاب نموده و مشغول به تحصیل شدم.پس از پایان پایه چهارم دبیرستان در این مرکز در سال ۱۳۹۱ در کنکور سراسری شرکت نموده و حائز رتبه مجاز برای انتخاب واحد در دانشگاه های سرارسری و دانشگاه های نوپای فرهنگیان گشتم ولی موفق نشدم چون برای حضور در دانشگاه فرهنگیان تصمیمم جدی بود یک سال پشت کنکور ماندم تا در این دانشگاه قبول شوم نهایت تلاشم را کردم تا این که موفق شدم….

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.