طرح توجیهی تولید چیپس میوه pdf

طرح توجیهی تولید چیپس میوه pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

کاربران گرامی،محتوای این فایل با کیفیت ترین و جامع ترین طرح توجیهی تولید چیپس میوه می باشد که با فرمت pdf در ۲۷ صفحه تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

طرح توجیهی تولید چیپس میوه pdf

در طرح توجیهی تولید چیپس میوه سعی شده است تا با معرفی این صنعت اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و با توجه به واردات گسترده آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم. خشک کردن ) Drying ( یکی از روش های قدیمی برای نگهداری سبزی و میوه است و حتی امروزه با وجود توسعه روش های دیگر ، بسیاری از میوه ها بدین طریق نگهداری می شوند . اساس این روش همانا روی این اصل ساده است که میکروارگانیسمهای موجود روی مواد غذائی خشک شده قادر به رشد نخواهند بود ، بدین معنی که این موجودات نمی توانند روی موادی که فعالیت آبی آنها زیر ۰,۶ است رشد کنند .

فعالیت آبی نسبت فشار بخار آب محصول در یک محیط بسته به فشار آب خالص به همان شرایط عامل نشان دهنده قابل اعتمادتری نسبت به مقدار آب موجود برای تعیین مقاومت ماده خشک شده در برابر فساد می باشد . رابطه بین این دو عامل از محصولی به محصول دیگر به طور قابل ملاحظه ای متغییر است

مواد غذائی خشک شده دارای مزیت های خاصی بر دیگر مواد غذائی که به روش های دیگری نگهداری شده اند ، می باشند . این مزایا شامل سبکی و کم حجم بودن محصول و بی نیازی از استفاده از سردخانه جهت نگهداری آنها خواهد بود .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.