فایل pdf بازاریابی خدمات SERVICES MARKETING

فایل pdf بازاریابی خدمات SERVICES MARKETING
نوع فایل
pdf
حجم فایل
7mb
نویسنده
دسته بندی
15,000 تومان 10,000 تومان٪33 تخفیف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی ،محتوای این پست شامل دانلود باکیفیت ترین و جامع ترین فایل pdf بازاریابی خدمات SERVICES MARKETING می باشد که با فرمت pdf در ۶۰ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

فایل pdf بازاریابی خدمات SERVICES MARKETING

بازاریابی خدمات به عنوان پدیده ای تعریف می شود که در آن یک خدمت یا یک کالای نامشهود در میان مخاطبان هدف تبلیغ و به بازار عرضه می شود. یک نوع جدید از بازاریابی، بازاریابی خدماتی در کمک به شرکت ها برای ارتقای خدمات در سراسر جهان بسیار برجسته شده است.

بازاریابی خدمات نشان دهنده روشی است که نوعی خدمات در بازار ترویج می شود.

این نوع بازاریابی یک مفهوم منحصر به فرد است  و برخلاف بازاریابی محصول که شامل یک محصول فیزیکی قابل مشاهده است که در رسانه‌های مختلف تبلیغ می‌شود، بازاریابی خدمات در راستای ارائه خدماتی است که از نظر فیزیکی در دسترس نیست اما همچنان به مشتریان فروخته می‌شود.

بازاریابی خدمات به عنوان بخشی از بازاریابی در نظر گرفته می‌شود که به طور ویژه به خدمات معطوف شده است. یک کالا بعد از فروش می‌تواند مورد آزمایش قرار بگیرد و نوع آن برای تمام افراد یکسان است. اما خدمات حتی اگر کیفیت بسیار بالایی داشته باشند، هر بار با دفعه قبل تفاوت خواهند داشت. همچنین، مانند کالا نمی‌توان روند بازگشت در نظر گرفت. در حقیقت، خدمت ارائه شده را نمی‌توان به راحتی مرجوع کرد…

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.