پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی

پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
8,000 تومان 5,500 تومان٪31 تخفیف

دانشجویان و کاربران گرامی ، در این بخش پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی با فرمت ppt در ۱۵ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت خدمات بیمه اتباع خارجی:

´بر اساس آیین نامه ماده ۹۱ قانون برنامه توسعه چهارم که اخیرا در کمیسیون اجتماعی دولت تصویب شده است ،هر مسافر خارجی که به ایران وارد میشود باید بیمه خدمات درمانی داشته باشد، در صورتی که تبعه خارجی بیمه درمانی داشته باشد و آن بیمه مورد قبول سازمانهای بیمه گر داخلی باشد که مشکلی نیست و آن بیمه نامه را ارائه میکند در غیراینصورت باید در ایران بیمه شود .

´درصورتی که یک مسافر خارجی بیمه درمانی نداشته باشد با معرفی وزارت امور خارجه یا وزارت کشور توسط یکی از سازمان های بیمه گر کشور بیمه میشود .

´تفاوت بیمه این افراد با ایرانیان این است که کل سرانه بیمه فرد خارجی باید توسط خود او به سازمان بیمه گر پرداخت شود و دولت هیچ سهمی از سرانه درمان او را نمی پردازد .زیرا دلیلی ندارد که ازجیب ایرانیان به عنوان یارانه برای سلامت خارجی ها هزینه شود  .

اتباع خارجی که بصورت خویش فرما در فعالیت های مشمول قانون تامین اجتماعی اشتغال  بکار دارند با ارائه پروانه کار معتبر (کارت کار) میتوانند با انعقاد قرارداد تحت پوشش حمایت های بیمه ای مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف ومشاغل آزاد شامل بازنشستگی، از کارافتادگی ،فوت وخدمات درمانی قرارگیرند .

شرایط پذیرش تقاضا و نامنویسی:

حداکثر سن جهت پذیرش در خواست و عقد قرارداد برای مردان ۵۰ سال وبرای زنان ۴۵ سال میباشد .

اشتغال در فعالیت های مشمول قانون تامین اجتماعی

ارائه پروانه کار معتبر وتکمیل پرسشنامه و دریافت شماره تامین اجتماعی

ارائه درخواست کتبی وثبت آن در دبیر خانه شعبه

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.