پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی درس چهارم هدیه های پنجم ابتدایی

پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی درس چهارم هدیه های پنجم ابتدایی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
دسته بندی
12,000 تومان 7,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

کاربران گرامی ،محتوای این فایل باکیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی درس چهارم هدیه های پنجم ابتدایی می باشد که با فرمت ppt در ۲۸ اسلاید بسیار مفید و ارزنده تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی

درس چهارم

هدیه های پنجم ابتدایی

اسم درس :از نوزاد بپرسید

حضرت عیسی (ع) از پیامبران اولوالعزم می‌باشد که نام و سرگذشتش در قران ذکر شده است خداوند متعال با قدرت لا یزال خود وی را بدون پدر در رحم مادرش مریم که در زهد و چاکدامنی شهرت بسیار داشت، قرار داد. پس از تولد در گهواره لب به سخن گشود و فرمود: من بنده خدا هستم و خداوند به من کتاب داده و مرا به پیامبری برگزیده است حضرت عیسی با پشتکار دین الهی را تبلیغ می‌نمود او به هر شهر و دیاری که می‌رسید بیماران، کران و کوران را شفا می‌داد. ولی جمعی از یهودیان متعصب، با وی سخت دشمنی کردند و تصمیم گرفتند. با کمک پادشاه وقت او را به صلیب بکشند اما آن حضرت به امر خداوند به اسمانها عروج نمود و شخص دیگری را که به قدرت خداوند شبیه آن حضرت گردید به جای ایشان به صلیب کشیدند.

دانلود پاورپوینت زندگی نامه حضرت عیسی

هر گاه به زندگی و تاثیر عیسای ناصری از دید تاریخ نظری بیفکنید، مشاهده خواهید نمود که حضور او و پیامش همواره در زندگی مردم واقوام باعث تغییرات بزرگی گردیده‌اند. هر جا که تعالیم او تاثیر خودرا بر جای گذاشته، تقدس ازدواج، حقوق زنان، حق رای، تاسیس مدارس و دانشگاهها جهت تحصیلات عالیه، وضع قوانین برای محافظت از کودکان، برچیده شدن برده‌داری و هزاران تغییر مفید دیگر به زندگی‌های شخصی نیز به گونه‌ای برجسته تغییر یافته است…

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.