پروژه درس اصول و فنون مذاکره

پروژه درس اصول و فنون مذاکره
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,500 تومان
افزودن به سبد خرید

دانشجویان و کاربران گرامی ، در این بخش باکیفیت ترین و جامع ترین پروژه درس اصول و فنون مذاکره دانشگاه صنعتی شریف با عنوان : مذاکره قراردادهای خدمات پشتیبانی کسب و کار در صنعت داروسازی ایران با فرمت pdf در ۱۱ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

بخشی از متن پروژه درس اصول و فنون مذاکره :

مشاوره و برونسپاری در کسب و کار امروز:

چنانچه بخواهیم از زنجیره ارزش مایکل پورتر کمک بگیریم، فعالیتهای یک سازمان را میتوان در دو دسته فعالیتهای اصلی ۱ و کمکی ۲ قرار دهیم. عامل ایجاد مزیت رقابتی برای یک سازمان فعالیتهای کلیدی آن سازمان میباشند، این فعالیتها میتوانند در هریک از دو دسته فعالیتهای اصلی و کمکی قرار داشته باشند. در شرایط فعلی کسب وکار به دلیل تخصصی شدن بیش از پیش فعالیتها، شرکتها تمرکز خود را بر انجام هرچه بهتر فعالیتهای کلیدی خود معطوف خواهند کرد و برای تقویت آن از مشاوره استفاده مینمایند. همچنین سایر فعالیتهای غیرکلیدی خود را تا حد ممکن برونسپاری میکنند.

این قبیل فعالیتها را میتوان در میان دو دسته عملیاتی و مشاورهای تقسیم بندی کرد. به این معنا که در یک سر طیف شرکتها تنها مشاوره میگیرند و شرکت خدمت دهنده مسئولیتی برای نتایج احتمالی نخواهد داشت و در سر دیگر طیف شرکت خدمت دهنده در قالب یک قرارداد بخشی از عملیات شرکت مشتری را متقبل میشود. البته مسئولیت نداشتن شرکت مشاور در قبال نتایج احتمالی در ظاهر معنا دارد.

زیرا اصولا یک شرکت مشاوره براساس مفهوم اعتبار ۳ به حیات خود ادامه میدهد و این اعتبار براساس سابقه پروژه های پیشین شکل میگیرد.

اگر بخواهیم برای شرکتهایی که چنین خدماتی ارائه مینمایند نامی بگذاریم، آنها را
خدمات پشتیبانی کسبوکار ۴ مینامیم که خدمات آنها از ارائه نرمافزار و راه حلهای سازمانی تا مشاوره » برنامه ریزی استراتژیک را در بر میگیرد. همچنین پرسنل این شرکتها را بسته به نوع فعالیتشان در دو قرار میدهیم. »

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.