آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics در ۷۹ اسلاید قابل ویرایش

آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics در ۷۹ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
5mb
نویسنده
دسته بندی
15,000 تومان 12,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

کاربران گرامی ،محتوای این فایل باکیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics با فرمت ppt در ۷۹ اسلاید می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای جامع ترین پاورپوینت آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

مقدمه

پس از به وجود آمدن و ظهور مهندسی صنایع به طور رسمی در سال ۱۹۱۲ در جامعه مهندسی صنایع آمریکا توسط افرادی نظیر تیلور و گیلبرت‌ها و بسط و گسترش نظریه‌های آن‌ها به وسیله افرادی همچون هنری گانت و کوک ووالاس و … مطالعاتی که ما امروزه آن‌ها را در قالب درس‌هایی نظیر طرح ریزی واحدهای صنعتی، ارزیابی کار و زمان، ارگونومی و همانند آنها ایجاد شدند اما با گسترش علوم مدیریت و به وجود آمدن موضوعاتی همچون نگرش سیستمی، نگرش اقتضایی، آینده پژوهی، مدیریت دانش و در رأس همه آنها ارائه مفهومی به نام سازمان‌های یاد گیرنده باعث به وجود آمدن انقلابی بسیار بزرگ در صنعت شد. که در پی آن در دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی دروسی با نام‌های شبیه‌سازی، تحلیل سیستم‌ها و سیستم‌های اطلاعات مدیریت بروز کردند.

آموزش نرم افزار (ED (Enterprise Dynamics

موضوع مورد بررسی این پروژه آشنایی با نرم افزار ED است. این نرم‌افزار در حوزه شبیه‌سازی می‌باشد و از مجموعه نرم‌افزارهای دروس جدید مهندسی صنایع به شمار می‌آید . در قسمت اول این پروژه به معرفی فضای کلی در مفهوم سیستم‌ها و شبیه‌سازی خواهیم پرداخت. (این شیوه در تقریباً تمامی کتب و جزوه‌های آموزشی در مورد ED رعایت شده است). پس از آشنا شدن اجمالی با شبیه‌سازی به معرفی نرم افزار پرداخته و چندین مثال مورد بررسی قرار می‌دهیم …

تجزیه و تحلیل ریاضی، مشاهده عینی-تجربی، و فنون مختلف پژوهش عملیاتی را می‌توان نمونه‌ای از این روش‌ها دانست . طبیعی است که هر یک از روش‌های مذکور نقاط قوت و محدودیت‌هایی دارند و…

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.