جامع ترین خلاصه کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار میرسپاسی

جامع ترین خلاصه کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار میرسپاسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4mb
نویسنده
دسته بندی
8,900 تومان

دانشجویان و کاربران گرامی، محتوای این فایل جامع ترین جزوه و خلاصه کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار تالیف دکتر ناصر میرسپاسی می باشد که در قالب فایل pdf و در ۱۰۸ صفحه بصورت تایپ شده با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

معرفی کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار

کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار، تألیف دکتر ناصر میرسپاسی است. این کتاب جمله منابع مهم درس مدیریت منابع انسانی در سطح کارشناسی است. برای مدیریت منابع انسانی پیشرفته در کارشناسی ارشد مدیریت نیز استفاده می‌شود. در این کتاب میرسپاسی به مباحث استراتژیک مدیریت منابع انسانی در سازمان می پردازد و روابط کار را بررسی می کند.

مدیریت منابع انسانی بیش از سایر حوزه های مدیریت سازمان ها به مقوله اخلاق حرفه ای نیازمند است. به تعبیر مقدمه ای که در گزارش میز گرد نشریه منابع انسانی مربوط به این موقله آمده است ، پیچیده بودن سازمان ها و بنگاه ها ، مدیریت بر آنها را دچار دشواری های بسیار نموده است .اخلاق حرفه ای از جمله ضرورت هایی است که در مدیریت سازمان ها به ویژه در حوزه های چهارگانه مطرح شده در مدیریت منابع انسانی باید مورد تاکید و توجه باشد.

تمام ایدوئولوژی ها در تمام جوامع جهانی اخلاق به وِیژه اخلاق حرفه ای را از ارزشمندترین پدیده های اجتماعی میشناسند و معتقدند در بلند مدت دوام و توسعه تمام جوامع جهانی به این پدیده بستگی دارد . بنابراین مسئولیت اجتماعی و تعهد حرفه ای به عنوان یک محور اصلی به این پدیده بستگی دارد. بنابراین مسئولیت اجتماعی و تعد حرفه ای به عنوان یک محور اصلی در حوزه مدیریت منابع انسانی باید مورد توجه و تاکید همه سازمان ها قرار گیرد.

مباحث خلاصه کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار میرسپاسی

فصل اول: کلیات

فصل دوم : نظام جبران جدمات

فصل سوم: نظام تامین و تعدیل منابع انسانی

فصل چهارم: نظام بهسازی منابع انسانی

فصل پنجم: نظام تگهداری منابع انسانی

فصل ششم: نظام کاربردی منابع انسانی

فصل هفتم: نظام روابط کار

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.