جزوه و اسلایدهای درس تحلیل هزینه و منفعت

جزوه و اسلایدهای درس تحلیل هزینه و منفعت
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانشجویان و کاربران گرامی ، در این بخش باکیفیت ترین و جامع ترین جزوه و اسلایدهای درس تحلیل هزینه و منفعت دانشگاه جامع علمی کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

منابع جزوه و اسلایدهای درس تحلیل هزینه و منفعت :

۱ – تحلیل هزینه و منفعت نویسنده: غلامرضا بداقی ناشر: مرکز نشر دانشگاهی, دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲ -تحلیل هزینه و منفعت نویسنده : محمد مهدی متدین ناشر: آها

همانطور که می دانیم یکی از دشوارترین مراحل برای یک دانشجو تهیه جزوات درسی و کتاب های مناسب است بخصوص اگر دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی باشند و نتواند برای آزمون های این دانشگاه بهترین کتاب را تهیه کنند.

جزوه کتاب تحلیل هزینه و منفعت غلامرضا بداقی تمام مفاهیم و اصول حسابداری (مسائل مربوط به دارایی، سرمایه، بدهی، ترازنامه، رابطه سود و زیان، نقطه سر به سر و …)، مباحث مربوط به اقتصاد، هزینه یابی، ارزیابی و تحلیل منفعت و مسائل مقایسه اقتصادی طرح ها با روش های ارزش فعلی و نسبت منافع به مخارج را با شیوه های نوین و سرفصل های منظم بیان کرده است تا کاربر و دانشجو بتواند به راحتی مطالب را درک کند.

جزوه کتاب تحلیل هزینه و منفعت علیرضا بداقی یکی از بایسته هایی است که دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی را با انواع تحلیل های مالی آشنا می کند. در طراحی سوالات و جمع بندی موضوعات کتاب خواننده با انواع تکنیک های و شاخص های تحلیل مالی آشنا می شود…

جزوه و اسلایدهای درس تحلیل هزینه و منفعت

نگارش ساده و کاربردی این مجموعه برای دستیابی آسانتر به هدف می باشد. شما برای مطالعه این جزوه کاربردی نیازی به هیچ پیش نیازی ندارید و می توانید تنها با مطالعه جزوه کتاب به تمام سوالات کتاب تحلیل هزینه و منفعت جواب دهید و اطلاعات خود را جوابدهی به سوالات کامل کنید و با آمادگی بهتر و بیشتر در آزمون های دانشگاه علمی کاربردی حاضر شوید…

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.