نمونه پروژه کارسنجی و زمانسنجی

نمونه پروژه کارسنجی و زمانسنجی
نوع فایل
word
حجم فایل
2mb
نویسنده
تاریخ انتشار
۲ خرداد ۱۳۹۸
دسته بندی
تعداد بازدید
228 بازدید
5,900 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل نمونه پروژه کارسنجی و زمانسنجی با موضوع شرکت پرتو سرد توان (هیمالیا) با فرمت ورد- قابل ویرایش در ۳۶ صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

فهرست:

فصل اول

معرفی و احد صنعتی

فصل دوم

معرفی محصول مورد نظر

فصل سوم

فرآیند اجرا

بخشی از متن نمونه پروژه کارسنجی و زمانسنجی:

معرفی شرکت هیمالیا :

شرکت پرتو سرد توان (هیمالیا) در سال ۱۳۶۰ در تهران ثبت و تأسیس گردید.شروع فعالیت این مجموعه با تولید یخچالهای صنعتی آغاز و با توجه به توسعه مجموعه، با ساخت فریزرهای صندوقی خانگی ادامه پیدا کرد.
با توجه به رکود اقتصادی اواخر دهه شصت در ایران که حاصل تحولات سیاسی در منطقه خاورمیانه بود، فعالیت شرکت در سال ۱۳۶۹ وارد عرصه تازه ای شد و تولید یخچالهای صنعتی متوقف و فریزرهای ایستاده خانگیجایگزین آن گردید که می توان دستیابی به فضا و امکانات بهتر را از نتایج آن بر شمرد.

فازهای توسعه این مجموعه را می توان به صورت ذیل طبقه بندی نمود:

فاز اول:

ایجاد کارخانه ای واقع در جاده قدیم کرج ـ قزوین منطقه طاووسیه (‌۶۰ کیلومتری تهران) در اوایل دهه۷۰ که در سال ۱۳۷۴ رسماً تولید محصولات شرکت در آن آغاز گردید و مهمترین محصول تولیدی را می توان یخچال فریزر خانگی دانست.

فاز دوم:

در این مرحله اهداف سازمان متمرکز به ایجاد و خلق کیفیت در تولیدات و محصولات سازمان بود و در این راستا سازمان موفق شد از سال ۱۳۷۸ با تکیه بر الزامات خواسته شده توسط مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و با ایجاد آزمایشگاه فیزیک و مکانیک تأیید شده، نسبت به اخذ استانداردهای اجباری لوازم خانگی (یخچال وفریزر) اقدام نماید. حاصل این تلاش، بهبود رضایتمندی مشتریان و اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران برای ۴ مدل از محصولات بود. این موفقیت را می توان نقطه عطفی در پیشرفت شرکت هیمالیا به عنوان اولین دارنده گواهینامه استاندارد برای تولید فریزرهای ایستاده خانگی در ایران دانست….

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید