پاورپوینت روش تدریس تعلیمات دینی با عنوان شهادت امام رضا(ع)

روانشناسی صنعتی سازمانی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

کاربران گرامی ،محتوای این فایل باکیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت روش تدریس تعلیمات دینی با عنوان شهادت امام رضا(ع) هدیه های آسمانی کلاس چهارم درس هشتم دیدار دوست می باشد که با فرمت ppt در ۱۷ اسلاید بسیار مفید و ارزنده تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

قسمتی از اسلایدهای پاورپوینت درس روش تدریس تعلیمات دینی:

اخلاق و منش امام

خصوصیات اخلاقی و زهد و تقوای آن حضرت به گونه ای بود که حتی دشمنان خویش را نیز شیفته ومجذوب خود کرده بود.با مردم در نهایت ادب تواضع و مهربانی رفتار میکرد و هیچگاه خود را از مردم جدا نمی نمود.

پاورپوینت روش تدریس تعلیمات دینی در ۱۷ اسلاید

یکی از یاران امام میگوید:”هیچگاه ندیدم که امام رضا در سخن برکسی جفاورزد و ندیدم که سخن کسی را پیش از تمام شدن قطع کند.هرگز نیازمندی را که میتوانست نیازش را برآورده سازد رد نمیکرد در حضور دیگری پایش را دراز نمیفرمود.هرگزندیدم به کسی ازخدمتکارانش بدگویی کند.خنده او قهقهه نبود بلکه تبسم میفرمود.چون سفره غذا به میان می آمد همه افراد خانه حتی دربان برسرسفره خویش می نشاند و همراه با مام غذا میخوردند.شبها کم میخوابید وبسیاری از شبها را به عبادت میگذراند.روزه سه روز در ماه راترک نمیکرد.فرش آن حضرت در تابستان حصیرودرزمستان پلاسی بود.لباس اودرخانه درشت و خشن و در مجالس عمومی خود را می آراست.

دانلود پاورپوینت درس روش تدریس تعلیمات دینی

زندگی امام در مدینه

حضرت رضا(ع) تاقبل از هجرت به مرو در مدینه که زادگاهشان،ساکن بودند و در آنجا در جوارمدفن پاک رسول خدا و اجداد طاهرینشان به هدایت مردم و تبیین معارف دینی و سیره نبوی میپرداختند.مردم مدینه امام رانیز دوست میداشتند و به ایشان همچون پدری مهربان می نگریستند

تا قبل از این سفر،امام بیشتر سالهای عمرش را در مدینه گذرانده بودند اما در سراسر مملکت اسلامی پیروان بسیاری داشت که گوش به فرمان اوامر بودند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.