گزارش کارورزی ۴ با رویکرد درس پژوهی علوم درس برای جشن آماده شویم


 گزارش کارورزی ۴ با رویکرد درس پژوهی علوم درس برای جشن آماده شویم
نوع فایل
ppt
حجم فایل
8mb
نویسنده
تاریخ انتشار
۷ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید
73 بازدید
۳,۸۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت گزارش کارورزی ۴ با رویکرد درس پژوهی علوم درس برای جشن آماده شویم در حجم ۱۸ اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت گزارش کارورزی ۴ با رویکرد درس پژوهی علوم درس برای جشن آماده شویم، بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

ایده  کلیدی

مواد اطراف ما

بعد از ترسیم نقشه ذهنی و مفهومی هریک از اعضای گروه به بحث در مورد واژه ای کلیدی و ابتکاری پرداختیم با توجه به این که درس ما درس ۱۲ برای جشن آماده می شویم در مورد اشیا و مواد اطراف ما بود تصمیم بر این گرفته شد که واژه کلیدی این درس را مواد اطراف  ما بگذاریم.و سپس به بحث در مورد عناوین دیگر دروس همکران پرداختیم.و نیز جمله ای که در بردارنده ی کل محتواست و همه مفاهیم را به هم پیوند می دهد انتخاب گردد.

محتوای اسلاید ۷

آزمون و تکلیف عملکردی

برای تکمیل تدریس و یادگیری معلم تکالیفی را مشخص می کند تا دانش آموزان با انجام این تکالیف چه در کلاس و چه در خانه و با همکاری والدین یادگیری خود را تثبیت کنند. که برای این درس در سه سطح تکلیف مشخص شده است:

سطح ۱. فراگیر باید بتواند اشیای جامد و مایعی که روی میز آن ها قرار داده شده است را نام ببرد

سطح ۲.فراگیر ضمن نام بردن اشیای جامد و مایع بتواند نقاشی از اشیای جامد و مایع اطراف خود را بکشد

سطح ۳. فراگیر ضمن نام بردن اشیای جامد و مایع و نقاشی آن ها در زندگی روزمره خود اشیای جامد از مایع را تشخیص دهد و فهرستی از آن اشیا تهیه کند.

محتوای اسلاید ۱۳

برقراری ارتباط

معلم با روی گشاده وارد کلاس شده و شروع به احوال پرسی می کند و حضور و غیاب انجام می دهد و صندلی های کلاس را برای کار گروهی درست می کند و کارت های هر گروه را وسط میز قرار می دهد.و برای شروع کار و ایجاد انگیزه و برقراری ارتباط بین فراگیران و درس، از دانش آموزان تاریخ را می پرسد و بر روی تابلو می نویسد و برای ایجاد چالش در ذهن دانش آموزان ظرف های که در آن سیب و چند شکلات به رنگ های مختلف است را در اختیار دانش آموزان می گذاریم و می خواهیم از دانه ها را از هم جدا کنند.و بگویند که آیا به راحتی قابل جدا شدن است یا خیر

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید