پاورپوینت و فایل pdf زبان بدن (Body Language)

پاورپوینت و فایل pdf زبان بدن (Body Language)
نوع فایل
pdf+ppt
حجم فایل
14mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,800 تومان٪91 تخفیف

پاورپوینت و فایل pdf زبان بدن (Body Language)

دانش پژوهان گرامی، محتوای این فایل شامل دو نمونه پاورپوینت زبان بدن (Body Language) در حجم ۴۷ و ۲۳ اسلاید بهمراه فایل pdf سمینار آموزشی زبان بدن (Body Language) دکتر داریوش غلامزاده در حجم ۵۸ صفحه و سه نمونه فایل کتاب زبان بدن می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. درصورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمائید.

بخشی از متن پاورپوینت زبان بدن (Body Language):

۵ گام برای پیشرفت در برقراری ارتباط غیرکلامی

اگر تابه‌حال در کنار کسی بودید که خواسته‌هایش را به راحتی بیان می‌کند، طوری لباس می‌پوشد که او را تحسین می‌کنید و به دیگران احساس خوبی می‌دهد، اکنون این شانس را دارید که راز آن را کشف کنید. در واقع رموز چندان بزرگی در کار نیست. موضوع بیشتر مربوط به نگرش فرد است. اگر از رفتار کنونی‌تان آگاهید و تصمیم دارید هر آنچه لازم است انجام دهید تا به نتیجه دلخواه‌تان برسید، در مسیر درستی برای رسیدن به اهدافتان قرار دارید.

۱- اهمیت دادن به دیگران

موفق‌ترین اشخاص در تعامل کسانی‌اند که به دیگران اهمیت می‌دهند. آن‌ها می‌توانند با شما همدردی کنند و یک نگاه به شما برای آن‌ها کافی است تا بفهمند چه احساسی دارید. به کسانی فکر کنید که از معاشرت با آن‌ها واقعا لذت می‌برید. حاضرم شرط ببندم افرادی که مصاحبت‌شان را طلب می‌کنید، کسانی‌اند که باعث می‌شوند حس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.

اگر تصور می کنید که به راحتی می‌توانید با دیگران رابطه برقرار کنید اما به دلایل نامعلوم کسی به دنبال برقراری رابطه با شما نیست، شاید این امر به دلیلی باشد که شما بیش از حد به خود و علایق‌تان توجه دارید، به‌طوری که از دیگران و سخنان و طرز رفتارشان غافلید.

۲- آگاهی از آنچه که می‌خواهید بیان کنید.

اندیشه‌ای که به‌وضوح و به راحتی و بدون توجیه بیان می‌شود، زندگی را هم برای گوینده و  هم شنونده بسیار آسان‌تر می کند. کسی که در برقراری ارتباط با دیگران مهارت بالایی دارد، به جای گفتن «ام»، «اه» و «اوم» این صداهای پر کننده را برای افرادی می گذارد که از بیانم عقایدشان می‌ترسند و از بروز احساساتشان تردید دارند.

قبل از صحبت کردن، خواه برای بیان یک عقیده یا پرسیدن یک سوال، افکارتان را به‌وضوح در ذهن خود تنظیم کنید. اگر همزمان صحبت کنید و به سخنانتان بیندیشید، احتمالا مجبور می‌شوید قبل از آنکه کلمات را مطابق میل‌تان بیان کنید چندی بار تلاش کنید. در این صورت شنونده‌ها و بیننده‌های شما ممکن است تا آن زمان متفرق شوند.

۳- الگو گرفتن از بهترین‌ها

هراز گاهی کسی را ملاقات می‌کنید که چنان مهارتی در برقراری ارتباط دارد که باعث می‌شود چشم‌تان را به دهان او بدوزید و مدت زیادی را کنار او باشید. او همان کسی است که می‌خواهید رفتارتان شبیه او باشد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید