آزمون و تست هوش وکسلر کودکان

آزمون و تست هوش وکسلر کودکان
نوع فایل
word+ppt
حجم فایل
7mb
نویسنده
دسته بندی
15,000 تومان 9,800 تومان٪35 تخفیف

کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جامع ترین آزمون و تست هوش وکسلر کودکان شامل نمونه اجرا شده آزمون وکسلر ،نمونه تست هوش وکسلر کودکان با فرمت ورد در ۷ صفحه بهمراه پاورپوینت مقیاس هوشی وکسلر کودکان WISC در ۱۲۰ اسلاید ،پاورپوینت آزمون هوش وکسلر کودکان در حجم ۴۵ اسلاید قابل ویرایش ،پاورپوینت آشنایی، اجرا، تفسیر و کاربرد آزمون هوش وکسلر در ۷۲ اسلاید ، پاورپوینت آزمون هوش وکسلر برای کودکان در ۱۱ اسلاید، پرسشنامه ازمون حافظه وکسلر(فرم الف) در قالب فایل ورد در ۱۰ صفحه می باشد.آزمون وکسلر یا مقیاس هوشی وکسلر برای کودکان یک آزمون تحلیلی است که نمره گذاری آن بر حسب میزان موفقیت آزمایش شونده انجام می گیرد.

معرفی مقیاس تجدید نظر شده هوشی وکسلر کودکان

این مقیاس متشکل از مجموعه آزمون های هوشی مرکب است که به صورت فردی اجرا می شود و حوزه مختلفی از توانایی هوشی را می سنجد و شرایطی را بوجود می آورند که جنبه های مختلفی از شخصیت را می توان مشاهده کرد. این مقیاس ۳نمره مختلف هوشبهر را به دست می دهد: هوشبهر کلی، هوشبهر کلامی و هوشبهر عملی. مقیاس هوشی کودکان اساسا شامل همان خرده آزمون های مقیاس بزرگسالان است با این تفاوت که محتوای مواد آزمون برای کودکان طراحی شده و دوخرده آزمون عملی اختیاری( مازها ونمادیابی) نیز در آن گنجانیده شده است که در نهایت تعداد خرده آزمون های مقیاس هوشی کودکان به ۱۳ خرده آزمون می رسد.

تعریف هوش

هوش یک مفهوم انتزاعی است ودرواقع هیچ گونه پایه محسوس، عینی وفیزیکی ندارد.هوش یک برچسب کلی برای گروهی ازفرایندهاست که ازرفتارها وپاسخ های آشکار افراد استنباط می شود.وکسلر هوش را یک مفهوم کلی تلقی می کرد که شامل توانایی های فرد برای اقدام هدفمندانه، تفکر منطقی وبرخورد موثربا محیط است.

سطوح  پیاپی رویهء تفسیریWISC-IV

گام اول – گزارش نمرات معیار و رتبه درصدی خرده مقیاس ها و ۴ شاخص اصلی

گام دوم- تعیین بهترین روش برای بررسی توانایی هوشی کل (GAI)

گام سوم- تعیین اینکه کدام یک از ۴ شاخص ( VCI,PRI,WMI,PSI) واحد و قابل تفسیر می باشند

گام چهارم- تعیین نقاط قوت و ضعف در نیمرخ شاخص ها

گام پنجم – تعیین نقاط قوت یا ضعف شخصی در نیمرخ شاخص ها

گام ششم – تفسیر نوسانات درون شاخص ها

بی شک این مجموعه کامل ترین و جامع ترین آزمون و تست هوش وکسلر کودکان می باشد که برای شما عزیزان گردآوری شده است و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار گرفته است که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

تصاویر بخشی از محیط فایل

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

2 پاسخ به “آزمون و تست هوش وکسلر کودکان”

دیدگاهتان را بنویسید