جزوه قابل سرچ قالب های لغزنده با فرمت pdf

جزوه قابل سرچ قالب های لغزنده با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه قابل سرچ قالب های لغزنده می باشد که با فرمت pdf در ۲۴ صفحه تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید.

فهرست مطالب جزوه قابل سرچ قالب های لغزنده :

مقدمه

تعریف قالب های لغزنده

انواع قالب های های لغزنده

قسمت های اصلی قالب های لغزنده

خصوصیات قالب بندی لغزنده

مزایای قالب بندی لغزنده

معایب قالب بندی لغزنده

ایمنی قالب بندی لغزنده

جمع بندی

دانلود جزوه قابل سرچ قالب های لغزنده

مقدمه

امروزه برای ساخت سازه های بلند و با طول زیاد نظیر سیلوها، برج های مخابراتی، هسته های برشی ساختمان های بلند، برج های خنک ساز ، دودکشها، پایه های پله، کف تونل ها، کانال های آب، کف جاده ها و سازه های مشابه که اجرای آنها در گذشته نیاز به داربست بندی سنگین در اطراف سازه داشت ، از روشی استفاده می گردد که قالب لغزنده نام دارد. با استفاده از روش قالب لغزنده بسیاری از داربست بندی های اطراف
سازه حذف گردیده و سرعت اجرای کار به همراه نمای بهتر برای کار افزایش می یابد. قالب های لغزنده در اجرای سازه های مرتفع نقش بسیار مهمی دارند و همگام با پیشرفت تکنولوژی ، توانسته اند به دلایل مقرون به صرفه بودن و ایمنی بالا ، جایگاه خوبی را در صنعت ساختمان سازی به دست آورند.

تعریف قالب های لغزنده

قبل از هر چیزی لازم است قالب لغزنده را تعریف کنیم و مشخص کنیم که از این نوع سیستم قالب بندی ، کجا استفاده می شود. سپس در ادامه با دیگر موارد مربوط با این سیستم قالب بندی بیشتر صحبت خواهیم کرد. قالب لغزنده از لحاظ ماهیت و کاربرد مشابه قالب بالا رونده است. این قالب در یک رویه مداوم به صورت قائم (عمودی) نصب می شود. در واقع ، این نوع سیستم قالب بندی ، روشی برای تولید مقاطع مرتفع بتن آرمه است و برای ساخت دیواره های هسته ای و شفت های اصلی در سازه های مرتفع مناسب است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.