دانلود گزارش کارورزی ۳ با فرمت ورد

دانلود گزارش کارورزی ۳ با فرمت ورد
نوع فایل
word
حجم فایل
3mb
نویسنده
تاریخ انتشار
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
دسته بندی
تعداد بازدید
198 بازدید
4,600 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود گزارش کارورزی ۳ با فرمت ورد

کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل لینک دانلود گزارش کارورزی ۳ کارشناسی پیوسته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان با فرمت ورد در ۵۳ صفحه قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

چکیده

در این ترم برخلاف کارورزی های گذشته که در آن کارورزان در تدریس نقشی نداشتند یا قسمتی از تدریس را بر عهده داشتند، در کارورزی سه ، کارورزان عزیز باید ۶ تدریس مستقل داشته باشند تا از این طریق بتوانند به آموخته های خود وآن چه در طی کارورزی ها فرا گرفته اند جامه عمل بپوشانند.کارورزی سه شامل فرم های الف ، ب ، ج می باشد که هر کدام مربوط به زمان وموقعیت خاص می باشد. فرم الف در برگیرنده ساعات و زنگ های آموزشی کارورز در مدرسه است. فرم ب شامل دیدارها و بحث های مربوط به کارورزی با استاد راهنما وفرمهای ج چهارچوب فعالیت های یادگیری را شامل می شود.

پس از اجرا، فرم های گزارش اجرای خود را یاداشت کنند،و برای هر فعالیت یادگیری گزارش پژوهشی – روایتی بنویسند. با گذراندن این ترم از کارورزی و نوشتن گزارش مربوط به آن ، کارورز به نوعی با نوع آموزش خود و هم چنین بر خورد با مسایل مختلف آموزشی ، مسایل مربوط به دانش آموزان ، نحوه کلاس داری ، مدیریت زمان، نحوه درگیر کردن دانش آموزان و طراحی آموزشی آشنا شده و بهترین روش ها و متون آموزشی را برای برخورد با آن ها فرا می گیرند.

کلید واژه : کارورزی – فعالیت یادگیری – روایت – مدرسه – دانش آموز

مقدمه

به نظر من به عنوان یک دانشجوی رشته ی علوم تربیتی اهمیت کارورزی برای دانشجویان از آن جهت می باشد که امکان و فرصت برای آشنایی دانشجویان با محیط کار محسوب می شود ، که نه تنها باعث افزایش قابلیت ها و علاقه مندی ها وگزینش خود در زمینه های مختلف پی برده ونقاط ضعف وقوت کارخود را ارزیابی می کنند ودر مرحله ی عمل است که کارورز قادر به برقراری ارتباط گفتاری یا کلامی وافزایش مهارت های ارتباطی و گفتاری وغیر گفتاری خواهد شد. به نظر من کارورزی به دانشجویان این فرصت را می دهد تا به بهترین نحو از محیط کاری عینی تجربه کسب کنند.

این گزارش توسط بنده دانشجوی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان گردآوری شده است . که شامل مجموعه فعالیت های انجام گرفته در نیم سال اول تحصیلی ویا کارورزی ۳ می باشد. در کارورزی ۱و۲ این امکان وجود داشت تا کارورزان نسبت به محیط واقعی و شرایط آموزشی حرفه خویش آگاهی لازم را پیدا کنند وباعث شد تا کارورزان به طور مستقیم با روش های کلاس داری و آموزشی آشنا شده وبه این نکته دست یابند که شناخت نیاز ها واستعداد های دانش آموزان می تواند در تدوین برنامه آموزشی متناسب با آن نیاز ها واستعداد ها مفید باشد.

اما در کارورزی ۳ روش کار این گونه می باشد که انجام طراحی های آموزشی برای ایجاد تغییر در رفتار یادگیرندگان است.به طوری که با اجرای یک فعالیت یادگیری می توان عملکرد گروه یا فرد را بهبود بخشید واین نیز باید گفته شود که منظور از فعالیت یادگیری ایجاد موقعیت های یادگیری،استفاده از ابزارها و وسایل کمک آموزشی ، به تجربه و اشتراک گذاشتن دانسته ها در فرایند یاددهی – یادگیری ،انتقال به موقعیت جدید وسرانجام سنجش وبازخورد از این فعالیت است.

فهرست دانلود گزارش کارورزی ۳ :

فصل اول ………….۶

گزارش روایتی فعالیت یادگیری اول …………..۱۰

فصل دوم …………………………۱۵

گزارش روایتی فعالیت یادگیری دوم ……………………..۱۹

فصل سوم ……………………………..۲۳

گزارش روایتی فعالیت یادگیری سوم ……………………….۲۷

فصل چهارم ……………………………….۳۲

گزارش روایتی فعالیت یادگیری چهارم ……………………………..۳۶

فصل پنجم …………………………….۴۰

گزارش روایتی فعالیت یادگیری پنجم ………………………………..۴۴

فصل ششم ……………………………..۴۶

گزارش روایتی فعالیت یادگیری ششم ……………………………۵۰

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید