مقایسه آموزش و پرورش ایران و سنگاپور

مقایسه آموزش و پرورش ایران و سنگاپور
نوع فایل
ppt
حجم فایل
14mb
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

پاورپوینت مقایسه آموزش و پرورش ایران و سنگاپور با فرمت ppt در ۸ اسلاید ویرایش سال ۹۹ شامل :

ابتدا با آموزش و پرورش ایران شروع میکنیم:

در سال های ۹۳ ، ۹۴ و ۹۵ ، پنج درصد در آمد ناخالص ملی در ایران ، صرف آموزش و پرورش شد ، که مقدار هزینه صرف شده برای آموزش و پرورش به ترتیب ۵/۱ و۹/۱ و ۲ میلیارد دلار بود. خط مشی های تربیت و تدریس را وزارت آموزش و پرورش تهیه و اجرا می کند و این خط مشی ها ، برای کل آموزش و پرورش قبل از دانشگاهی اجرا می شود.

برای تهیه و تدارک کتاب های درسی ، در جلسات ویژه ای اهداف هر سطح آموزش تعیین می شوند. ساختار آموزش و پرورش ایران ۶_۳_۳ میباشد و و آموزش اجباری به طور میانگین ، شامل ۸ پایه اول است. در دبیرستان، دانش آموزان به سه گروه اصلی نظری، فنی – حرفه ای و کارودانش تقسیم می شوند .

سازمان های دولتی قادر به تاسیس مدارس خصوصی هستند، ولی باید همان برنامه درسی ملی که در مدارس عمومی اجرا می شود را، اجرا نمایند. برای سال ۱۹۹۵، درصد خیلی کمی از مدارس خصوصی بودند. تقویم مدرسه در ایران برای هر سه سطح ابتدایی ، متوسطه اول و دوم ، حدود ۱۷۰ روز است و دانش آموزان ، ۵ روز در هفته از شنبه تا چهارشنبه به مدرسه می روند. تعطیلات شامل یک تعطیلات تابستانی سه ماهه و تعطیلات ۱۳ روزه برای سال نو است و در مجموع،چندین تعطیلات ملی در طول سال وجود دارد …

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.