گزارش کارورزی۱ با فرمت ورد

گزارش کارورزی۱ با فرمت ورد
نوع فایل
word
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
3,900 تومان
افزودن به سبد خرید

گزارش کارورزی۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش

فهرست گزارش کارورزی۱:

مقدمه……………………………………………………………۳

تشکر وقدردانی………………………………………………….۵

گزارش روز اول………………………………………………..۶

گزارش فیزیکی………………………………………………….۹

گزارش ساختاری………………………………………………..۲۲

گزارش عاطفی………………………………………………….۳۱

گزارش آموزشی………………………………………………..۳۳

گزارش پایانی…………………………………………………..۴۵

مقدمه

برنامه کارورزی فرصت به تجربه گذاشتن آموخته ها، تعمیق تجربیات و توسعه شایستگی های حرفهای را فراهم می کند. اینفرآیند از مشاهده مسائل فیزیکی، آموزشی ،تربیتی و عاطفی آموزشگاه آغاز و به درس پژوهی در سطح مدرسه و کلاس درسجهت کسب مهارت های یادگیری مادام العمر و قرار گرفتن در چرخه حرفهای ختم می شود. مطالعه مسئله های آموزشی/تربیتیدر سطح کلاس درس و مدرسه زمینه ساز عمل مستقل حرفه ای معتبر و کسب تجربیات دست اول است.

فرصت های یادگیری تدارک دیده شده باید امکان تلفیق نظر و عمل تربیتی را در موقعیت های واقعی، برای یافتن راه حلهای قابل دفاع (با پشتوانه نظری و پژوهشی )جهت پاسخ به مسئله های آموزشی/ تربیتی تدارک ببیند. در برنامه کارورزی دانشجو با درک مبانی نظری قادرخواهند بود تصمیمات اتخاذ شده در موقعیت های تربیتی/ آموزشی را با ارائه شواهدی از پژوهش ها/ یافته های علمی پشتیبانی نموده و نشان دهند که چگونه این تصمیمات در برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برای حمایت از یادگیری دانش آموزان از پشتوانه نظری لازم برخوردار است. در کارورزی یک دانشجویان توانایی تحلیل موقعیت های واقعی و انطباق آن با یافته های نظری راکسب کرده و ظرفیت های حرفه ای خود را توسعه خواهند داد.

از آنجا که هدف از این مرحله ازکارورزی آشنایی با مسائل مدارس، توصیف و تفسیر وضعیت امکانات فیزیکی ، رویدادهای تربیتی و آموزشی مورد مشاهده در مدارس همراه با علت یابی و ارائه راه حل وارائه گزارش با تاکید بر استفاده از منابع مناسبعلمی ،هدایت معلم راهنما وایده های خلاقانه باشدین گزارش ، گزارش کارورزی مربوط به واحد درسی تمرین معلمی ۱ در مدارس است. در این گزارش به ارائه ی مطالبی پرداخته شده است که از حضور بنده در مدرسه ی خلیج فارس به دست امده است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید